| OUTER WIDTH | 210.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH | 60.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | FAVOR LB 3 Zink |
| OUTER WIDTH: | 210.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 60.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | СРЕБРИСТ |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.100 kg |
| EAN | 4003482380901 |


