| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 210.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | FAVOR LB 3 Zink |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 210.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 60.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | БОЯ |
| ЦВЯТ: | СРЕБРИСТ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.100 kg |
| EAN | 4003482380901 |


