| OUTER WIDTH | 270.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 370.00 мм |
| OUTER LENGTH | 92.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | LETTER 5832 E |
| OUTER WIDTH: | 270.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 370.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 92.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| COVERING: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR: | СТАРО ЖЕЛЯЗО |
| EAN | 4003482610800 |


