| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 270.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 370.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 92.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | LETTER 5832 E |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 270.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 370.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 92.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ: | СТАРО ЖЕЛЯЗО |
| EAN | 4003482610800 |


