| OUTER WIDTH | 305.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 320.00 мм |
| OUTER LENGTH | 98.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | SQUARE 6200 NI |
| OUTER WIDTH: | 305.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 320.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 98.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| EAN | 4003482620007 |


