| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 305.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 98.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | SQUARE 6200 NI |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 305.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 320.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 98.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| EAN | 4003482620007 |


