| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 800.00 мм |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | LEROY |
| LENGTH: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 800.00 мм |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8594026565398 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 800.00 мм |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | LEROY |
| LENGTH: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 800.00 мм |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8594026565398 |