| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 800.00 мм |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | LEROY |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 800.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8594026565398 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 800.00 мм |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | LEROY |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 800.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8594026565398 |