| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| DESIGN | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Brand | LEROY |
| LENGTH: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 400.00 мм |
| DESIGN: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 8594026562021 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| DESIGN | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Brand | LEROY |
| LENGTH: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 400.00 мм |
| DESIGN: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 8594026562021 |