| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ДИЗАЙН | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Марка | LEROY |
| ДЪЛЖИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 400.00 мм |
| ДИЗАЙН: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 8594026562021 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ДИЗАЙН | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Марка | LEROY |
| ДЪЛЖИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 400.00 мм |
| ДИЗАЙН: | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 8594026562021 |