| POWER CONSUMPTION | 12 W |
| TEMPERATURE CONTROL | No |
| GLUE STICK DIAMETER | 7 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | KWB |
| MODEL: | FL005 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 12 W |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| GLUE STICK DIAMETER: | 7 мм |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.135 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 2 БР СИЛИКОНОВИ ПРЪЧКИ |
| EAN | 4009315382074 |






