| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 12 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 7 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | FL005 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 12 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ: | 7 мм |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.135 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 2 БР СИЛИКОНОВИ ПРЪЧКИ |
| EAN | 4009315382074 |






