| POWER CONSUMPTION | 60 W |
| GLUE STICK DIAMETER | 11 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | NEO |
| MODEL: | 17-090 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 60 W |
| GLUE STICK DIAMETER: | 11 мм |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.328 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5907558465686 |







