| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 60 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 11 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | NEO |
| МОДЕЛ: | 17-090 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 60 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ: | 11 мм |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.328 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907558465686 |







