| POWER CONSUMPTION | 500 W |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| GLUE STICK DIAMETER | 11 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PREMIUM HD |
| MODEL: | 0503KL-1031C |
| POWER SUPPLY TYPE: | COMBINED |
| POWER CONSUMPTION: | 500 W |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| GLUE STICK DIAMETER: | 11 мм |
| TOOL CASE: | No |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 2 БР.СИЛ.ПРЪЧКИ 11.2MM 20CM |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БАЗА ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА УРЕДА |
| EAN | 3800138244591 |


