| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 500 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 11 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | PREMIUM HD |
| МОДЕЛ: | 0503KL-1031C |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | КОМБИНИРАНО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 500 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ: | 11 мм |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 2 БР.СИЛ.ПРЪЧКИ 11.2MM 20CM |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БАЗА ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА УРЕДА |
| EAN | 3800138244591 |


