| TYPE SOLDERING GUN | INDUCTION |
| POWER CONSUMPTION | 50 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL: | WG-50 |
| TYPE SOLDERING GUN: | INDUCTION |
| POWER CONSUMPTION: | 50 W |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.650 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | + СКОБИ, КЛЕЩИ И МАКЕТЕН НОЖ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234202525 |




