| ТИП ПОЯЛНИК | ИНДУКЦИОНЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 50 W |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ: | WG-50 |
| ТИП ПОЯЛНИК: | ИНДУКЦИОНЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 50 W |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.650 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | + СКОБИ, КЛЕЩИ И МАКЕТЕН НОЖ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234202525 |




