| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 300 C |
| Brand | PREMIUM HD |
| MODEL: | 05036W401 |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE: | 300 C |
| TOOL CASE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800161510045 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 300 C |
| Brand | PREMIUM HD |
| MODEL: | 05036W401 |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE: | 300 C |
| TOOL CASE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800161510045 |