| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 300 C |
| Марка | PREMIUM HD |
| МОДЕЛ: | 05036W401 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 300 C |
| КУФАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800161510045 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 300 C |
| Марка | PREMIUM HD |
| МОДЕЛ: | 05036W401 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 300 C |
| КУФАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800161510045 |