| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE | 300 C |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PREMIUM |
| POWER CONSUMPTION: | 600 W |
| MAX WORKING TEMPERATURE: | 300 C |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.200 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДИАМЕТЪР ГЛАВИ: 20, 25 И 32 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800138231126 |






