| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | 300 C |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | PREMIUM |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 600 W |
| МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 300 C |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДИАМЕТЪР ГЛАВИ: 20, 25 И 32 MM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800138231126 |






