| POWER | 26 W |
| NUMBER OF SIDE BRUSHES | 2 БР |
| SELF-CLEANING STATION | No |
| VOICECONTROL | Yes |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | RR7375WH |
| TYPE: | РОБОТ |
| POWER: | 26 W |
| PAVING TYPE: | HARD AND SOFT FLOORS |
| BATTERY CAPACITY: | 2200.00 mAh |
| NUMBER OF SIDE BRUSHES: | 2 БР |
| CLEANING WITH A MOP: | Yes |
| SELF-CLEANING STATION: | No |
| VOICECONTROL: | Yes |
| MAPPING: | No |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| AUTONOMOUS WORK TO: | 120 мин |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.40 L |
| NOISE LEVEL: | 67 dB(A) |
| VIRTUAL WALL BARRIER : | No |
| WI-FI CONTROLLER: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| CLEANING AREA TILL: | 120 m² |
| CHARGING TIME: | 360 мин |
| BATTERY TYPE: | li-ion |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3221616001060 |

















