| МОЩНОСТ | 26 W |
| БРОЙ СТРАНИЧНИ ЧЕТКИ | 2 БР |
| СТАНЦИЯ ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Не |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ | Да |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | RR7375WH |
| ТИП: | РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 26 W |
| ТИП НАСТИЛКА: | ТВЪРДИ И МЕКИ НАСТИЛКИ |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2200.00 mAh |
| БРОЙ СТРАНИЧНИ ЧЕТКИ: | 2 БР |
| ПОЧИСТВАНЕ С МОП: | Да |
| СТАНЦИЯ ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Не |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| КАРТОГРАФИРАНЕ: | Не |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| АВТОНОМНА РАБОТА ДО: | 120 мин |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.40 L |
| НИВО НА ШУМ: | 67 dB(A) |
| ВИРТУАЛНА СТЕНА: | Не |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ПОЧИСТВА ПЛОЩ ДО: | 120 m² |
| ВРЕМЕ НА ЗАРЕЖДАНЕ: | 360 мин |
| ТИП БАТЕРИЯ: | li-ion |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3221616001060 |

















