| CAPACITY OF CONTAINER | 2.00 L |
| Brand | TWE |
| MODEL: | HT-03 |
| TYPE: | МОДУЛ ОВЛАЖНИТЕЛ |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.00 L |
| AIR RATE (CADR): | 190.00 m3/h |
| HUMIDIFIER: | Yes |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| LENGTH: | 23.00 см |
| WEIGHT: | 1.20 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 3343154112821 |









i
"" in 7 days
Овлажнителят е полезно допълнение към Пречиствател TWE-AP03 Pro Wi-Fi и се поставя бързо и лесно върху него. Принципът му на работа е чрез естествено изпарение на водата. Не изпуска пара или мъгла.
Нивото на водата в резервоара се вижда през прозорчето. Овлажнителят има и датчик, който сигнализира на Пречиствателя при ниско ниво на водата. Има и защита от препълване.
Нивото на влажност може да бъде зададено чрез контролния панел на Пречиствателя, като по този начин ще допринесе за по-комфортна атмосфера. Има специално отделение за добавяне на желан естествен аромат.
Водата се налива отгоре, без Овлажнителят да се сваля от Пречиствателя и да се обръща. Дори не е нужно да се повдига решетката. В резервоара има сменяема касета с омекотител за вода.
| CAPACITY OF CONTAINER | 2.00 L |
| Brand | TWE |
| MODEL: | HT-03 |
| TYPE: | МОДУЛ ОВЛАЖНИТЕЛ |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 2.00 L |
| AIR RATE (CADR): | 190.00 m3/h |
| HUMIDIFIER: | Yes |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| LENGTH: | 23.00 см |
| WEIGHT: | 1.20 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 3343154112821 |