| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2.00 L |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | HT-03 |
| ТИП: | МОДУЛ ОВЛАЖНИТЕЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.00 L |
| ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ (CADR): | 190.00 m3/h |
| ОВЛАЖНИТЕЛ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 23.00 см |
| ТЕГЛО: | 1.20 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 3343154112821 |






















