| EFFECTIVE AREA TO | 156.00 m² |
| SLEEP MODE | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | AC4220/12 |
| MAX POWER: | 54 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 156.00 m² |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| AIR RATE (CADR): | 600.00 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 51.50 dB(A) |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.8 м |
| HEIGHT: | 28.50 см |
| WIDTH: | 28.50 см |
| LENGTH: | 52.00 см |
| WEIGHT: | 6.50 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389039539 |


























