| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 156.00 m² |
| РЕЖИМ СЪН | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | AC4220/12 |
| МОЩНОСТ: | 54 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 156.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ (CADR): | 600.00 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 51.50 dB(A) |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ВИСОЧИНА: | 28.50 см |
| ШИРИНА: | 28.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 52.00 см |
| ТЕГЛО: | 6.50 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389039539 |


























