| POWER | 41.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE | 120.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 210.00 C |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | 2165CE |
| POWER: | 41.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 120.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 210.00 C |
| PLATES COVER: | TOURMALINE CERAMIC |
| WAVE ATTACHMENTS: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.650 kg |
| EAN | 3030050154542 |


















