| МОЩНОСТ | 41.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 120.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 210.00 C |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | 2165CE |
| МОЩНОСТ: | 41.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 120.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 210.00 C |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | TOURMALINE CERAMIC |
| ПРИСТАВКА ЗА ВЪЛНИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.650 kg |
| EAN | 3030050154542 |















