| POWER | 65.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE | 160.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 200.00 C |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | C260ROE |
| POWER: | 65.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 160.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 200.00 C |
| PLATES SIZE: | 57 X 100 ММ |
| PLATES COVER: | КЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.80 м |
| INCLUDED ACCESSORIES: | КАЛЪФ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.830 kg |
| EAN | 3030050166767 |
























