| МОЩНОСТ | 65.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 160.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 200.00 C |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | C260ROE |
| МОЩНОСТ: | 65.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 160.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 200.00 C |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 57 X 100 ММ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | КЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.80 м |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | КАЛЪФ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.830 kg |
| EAN | 3030050166767 |




















