| POWER | 1600.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 140.00 C |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | DYSON |
| MODEL: | HT01 CEPK/ROGD |
| POWER: | 1600.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 140.00 C |
| WORK LEVELS: | 3 |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| LED DISPLAY: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.72 м |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.200 kg |
| EAN | 5025155113080 |











