| POWER | 73.00 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | СТИЛ S HSCI-1326 |
| POWER: | 73.00 W |
| WAVE ATTACHMENTS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.640 kg |
| EAN | 9003898713268 |



| POWER | 73.00 W |
| Brand | ELITE |
| MODEL: | СТИЛ S HSCI-1326 |
| POWER: | 73.00 W |
| WAVE ATTACHMENTS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.640 kg |
| EAN | 9003898713268 |