| МОЩНОСТ | 73.00 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | СТИЛ S HSCI-1326 |
| МОЩНОСТ: | 73.00 W |
| ПРИСТАВКА ЗА ВЪЛНИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.640 kg |
| EAN | 9003898713268 |



| МОЩНОСТ | 73.00 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | СТИЛ S HSCI-1326 |
| МОЩНОСТ: | 73.00 W |
| ПРИСТАВКА ЗА ВЪЛНИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.640 kg |
| EAN | 9003898713268 |