| POWER | 35.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 210.00 C |
| WORK LEVELS | 1 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHH811/00 |
| POWER: | 35.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 210.00 C |
| PLATES SIZE: | 30 X 80 ММ |
| PLATES COVER: | CERAMIC |
| WORK LEVELS: | 1 |
| WAVE ATTACHMENTS: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.682 kg |
| EAN | 8710103814436 |












