| МОЩНОСТ | 35.00 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 210.00 C |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHH811/00 |
| МОЩНОСТ: | 35.00 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 210.00 C |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 30 X 80 ММ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | CERAMIC |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ПРИСТАВКА ЗА ВЪЛНИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.682 kg |
| EAN | 8710103814436 |














