| POWER | 60.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE | 140.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 200.00 C |
| Brand | VOLTZ |
| MODEL: | OV51102D, 60W |
| POWER: | 60.00 W |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 140.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 200.00 C |
| PLATES COVER: | CERAMIC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.625 kg |
| EAN | 3800237040728 |







