| МОЩНОСТ | 60.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 140.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 200.00 C |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51102D, 60W |
| МОЩНОСТ: | 60.00 W |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 140.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 200.00 C |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | CERAMIC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.625 kg |
| EAN | 3800237040728 |







