CORDLESS DRILL SOLO SAW BLACK&DECKER BDCJS18N-XJ
Code: 137932
In stock
Shipping:
Order now and pick up from:
"" in 7 days
Expected delivery time from 1 to 5 days.
Price:57.26/111.99 лв.
Only for online sale
CUTTING DEPTH IN WOOD
55 мм
SPEED CONTROL
Yes
VOLTAGE
18 V
SUITABLE FOR
DIY USE
BrandBLACK&DECKER
MODEL:
BDCJS18N-XJ
POWER SUPPLY TYPE:
BATTERY
CUTTING DEPTH IN WOOD:
55 мм
CUTTING DEPTH IN STEEL:
8 мм
IDLE SPEED 1/min:
0-2500
SPEED CONTROL:
Yes
BATTERY TYPE:
Li-Ion
VOLTAGE:
18 V