| CUTTING DEPTH IN WOOD | 55 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| VOLTAGE | 18 V |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BDCJS18N-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 55 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 8 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-2500 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.950 kg |
| TOOL CASE: | No |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048630310 |






