АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН SOLO BLACK&DECKER BDCJS18N-XJ
Код: 137932
В наличност
Доставка:
Поръчай сега и вземи от:
"" до 7 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 5 дни.
Цена:57.26/111.99 лв.
Продуктът се продава само онлайн
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО
55 мм
РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
Да
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
ПОДХОДЯЩ ЗА
НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
МаркаBLACK&DECKER
МОДЕЛ:
BDCJS18N-XJ
ТИП ЗАХРАНВАНЕ:
АКУМУЛАТОРНО
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО:
55 мм
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ:
8 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД:
РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ:
Да
ТИП БАТЕРИЯ:
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ:
18 V