| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 55 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BDCJS18N-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 55 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 8 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-2500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.950 kg |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048630310 |






