| POWER CONSUMPTION | 705 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 90 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | HIKOKI |
| MODEL: | CJ90VST2-WAZ |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 705 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 90 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 850-3000 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| TOOL CASE: | Yes |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 4966376333479 |







