HIKOKI CJ90VST2-WAZ
HIKOKI CJ90VST2-WAZ
HIKOKI CJ90VST2-WAZ
Код: 147139
В наличност
Доставка:
Поръчай сега и вземи от:
"" до 7 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 5 дни.
Цена:107.37/210.00 лв.
Купи на изплащане
от4.05
/
7.92 лв.
Продуктът се продава само онлайн
Важно!!!
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
705 W
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО
90 мм
РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
Да
ПОДХОДЯЩ ЗА
ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ:
CJ90VST2-WAZ
ТИП ЗАХРАНВАНЕ:
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ:
705 W
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО:
90 мм
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ:
10 мм