| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 705 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 90 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HIKOKI |
| МОДЕЛ: | CJ90VST2-WAZ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 705 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО: | 90 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ: | 10 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 850-3000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| КУФАР: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4966376333479 |







