| POWER CONSUMPTION | 650 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 90 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GST 90 BE |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 650 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 90 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 500-3100 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.300 kg |
| TOOL CASE: | Yes |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140602839 |


