| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 100 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-JS34 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 100 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 10 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-3100 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.940 kg |
| TOOL CASE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972016361 |






