| TYPE | PRESSURIZED |
| NOMINAL POWER KW | 27.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR5001 21/24/27 ESOB |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 48.40 см |
| WIDTH: | 23.60 см |
| DEPTH: | 10.60 см |
| TYPE: | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | THREE PHASE |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 27.0 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 476 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4062321796921 |









