| NOMINAL POWER KW | 11.5 KW |
| Brand | CLAGE |
| MODEL: | DEX 12 NEXT |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 46.80 см |
| WIDTH: | 23.90 см |
| DEPTH: | 9.60 см |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 11.5 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4010436364122 |




















