| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 11.5 KW |
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ: | DEX 12 NEXT |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 46.80 см |
| ШИРИНА: | 23.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 9.60 см |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 11.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436364122 |




















