| TYPE | FREE-FLOWING |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | Е32 |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 21.00 см |
| WIDTH: | 19.10 см |
| DEPTH: | 6.00 см |
| TYPE: | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.3 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 465 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800035724967 |
















