| TYPE | FREE-FLOWING |
| NOMINAL POWER KW | 3.5 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | ELDOM E42 |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 23.00 см |
| WIDTH: | 15.00 см |
| DEPTH: | 9.00 см |
| TYPE: | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.5 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 482 kWh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800035702927 |





















